Ekologická doprava

Jezděte ekologicky a ušetřete!

Otázky životního prostředí a vysoké náklady na fosilní paliva posílily elektrické způsoby dopravy, jejichž popularita roste v celé Evropě. Elektrické skútry nabízejí cenovou dostupnost, pohodlí a styl a stávají se populárním dopravním prostředkem mnoha Evropanů. Jediná věc, na kterou musíte jako majitel a jezdec elektroskútru pamatovat, je jeho nabíjení.

Používáním elektrického skútru Nipponia Volty můžete ušetřit až 85% nákladů na vaši přepravu ve srovnání s konvenčními způsoby dopravy a zároveň chránit životní prostředí.

Další

Technické údaje

Dojezd: Až 50 - 100 km
Motor: 1500W BOSCH
Doba nabíjení: 5 hodin
Typ baterie: Lithiová 60V/24Ah
Výbava: USB, zabezpečení alarmem
Záruka: 2 roky
Další

VOLTY Začátek projektu

Nový model VOLTY byl poprvé představen na veletrhu Intermot 2018 v Kolíně nad Rýnem spolu s 6 dalšími novými modely Nipponia pro evropské trhy. Zde byl také představen elektrický maxi-skútr Terranova, jehož výroba je naplánována na konec roku 2019.

Další

Nabíjej na místě

nebo

Odnes a nabíjej

Nipponia VOLTY má zásuvku, přes kterou lze akumulátor dobíjet, aniž by byl vyjmut. Nejprve zapojte nabíječku do síťové zásuvky; potom zapojte nabíječku do zásuvky skútru. Alternativně můžete baterii vyjmout spolu s přenosnou nabíječkou a nabít ji kdekoli, kde máte přístup k elektrické síti.

Další

Ekologická doprava je nový trend

Odolná lithiová baterie

Lithiová baterie je navržena tak, aby vydržela několik set nabíjecích cyklů, přičemž současně nabízí dostatečnou kapacitu pro každodenní dojíždění.

BMS: Bezpečnost a stabilita

Ochrana proti předčasnému vybití / ochrana proti vybíjení baterie / ochrana proti nadměrnému nabíjení / ochrana proti přepětí / ochrana proti zkratu / ochrana proti přehřátí / ochrana proti vypnutí.

Dostatek úložného prostoru

Úložný prostor pod sedlem i před nohama jezdce z něj dělá velice praktické a stylové řešení pro každodenní dopravu.

Nabíječka USB

Nabíjejte svůj telefon nebo tablet během jízdy.

Tempomat

Funkci tempomatu lze aktivovat stisknutím tlačítka, takže si uživatel může vychutnávat jízdu bez námahy.

Bezpečnostní systém

Poplašný systém je spuštěn jakýmkoli pohybem nebo neoprávněnou manipulací se skútrem.